رهبری مجتمع فرهنگی پژوهشی اوقاف
مرکز فرهنگی و پژوهشی اوقاف

پوستر ، زندگی به رنگ خدا

با توجه به آغاز طرح زندگی به رنگ خدا از اواسط دی ماه 96 در بقاع متبرکه مشخص شده در سطح کشور، طرح های تبلیغاتی این طرح به شکل لایه باز جهت بهره برداری در مناطق مختلف کشور تقدیم می شود.

لازم به ذکر است، زمانبندی و مکان و توضیحات ضروری دیگر با توجه به امکان ویرایش در فتوشاپ، لازم است اصلاح و بومی سازی شده و به چاپ برسد.
طرح های بنر جهت استفاده در سطح شهر و طرح های پوستری که حاوی توضیحات بیشتری هستند، جهت استفاده در مدارس و دانشگاه ها و ادارات و مساجد و محیط داخلی بقاع متبرکه و ... می باشد.
یکی از طرح ها به تناسب نوع طراحی، طرح پوستری ندارد.
همچنین طرح لوگوی زندگی به رنگ خدا در دو شکل و نیز به صورت فایل وکتور (با کیفیت بالا و قابل ویرایش) ارائه گردیده است تا در تمام محصولات تولیدی و تبلیغاتی (به حالت تمام رنگی یا تک رنگ ) مربوط به این طرح در کنار آرم سازمان حتما مورد استفاده قرار گیرد و تبدیل به برندی در سطح کشور شود انشاءالله.

لینک دانلود عکس (5.88 مگابایت)

لینک دانلود فایل لایه باز (16.7 مگابایت)

لینک دانلود عکس (5.77 مگابایت)

لینک دانلود فایل لایه باز (13.3 مگابایت)

لینک دانلود عکس (13.8 مگابایت)

لینک دانلود فایل لایه باز (52.66 مگابایت)

طرح لوگوی طرح زندگی به رنگ خدا به حالت افقی

طرح لوگوی طرح زندگی به رنگ خدا به حالت عمودی

 

فایل وکتور لوگوی طرح زندگی به رنگ خدا جهت بهره برداری در موارد مختلف گرافیکی

لینک دانلود

 

نظرات
ارسال نظرات

*با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود سایت تاثیر کاملا موثری ایفا می کند لذا خواهشمند است ما را از نظرات ارزنده ی خود محروم نفرمایید.
* نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.

نام : ایمیل یا تلفن همراه :
متن :
تمامی حقوق این پایگاه متعلق به مجتمع فرهنگی پژوهشی سازمان اوقاف و امور خیریه محفوظ می باشد.© 2014 | Designed by weblight