رهبری مجتمع فرهنگی پژوهشی اوقاف
مرکز فرهنگی و پژوهشی اوقاف

کتاب ، بخششی تا آسمان

وقف یکی از مصادیق والای نیکوکاری، نوع دوستی و دیگرخواهی است که بشر با استفاده از آموزه های انبیاء، آن را از دیرباز به وجود آورده و در صحنه حیات اجتماعی به امانت گذاشته است. از این رو مؤلف گرانقدر این اثر سعی نموده است تا با ارائه سی گفتار ساده و خواندنی پیرامون وقف تا حدودی به ابعاد متنوع این حرکت دینی و انسانی بپردازد.
مؤلف این کتاب حجت الاسلام و المسلمین حسین ژولیده است و در کتاب خود مباحثی مانند راه سعادت، سرمایه گذاری در بانک خدا، تیر وقف در قلب استکبار و سهام نیکوکاری را مدنظر قرار داده است.
در بخش دوم این کتاب در مورد وقف و جایگاه آن آمده است: وقف یعنی محدود نبودن در این دنیا، خود را فراتر از زمان دیدن، یعنی به جای هفتاد سال، هفت میلیون سال و بیشتر، از دنیا استفاده کردن، وقف یعنی اینکه انسان خود را فراتر و بالاتر از این بدن مادی ببیند.
حجم فایل:3.02 مگابایت
سال تولید:1392
نظرات
ارسال نظرات

*با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود سایت تاثیر کاملا موثری ایفا می کند لذا خواهشمند است ما را از نظرات ارزنده ی خود محروم نفرمایید.
* نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.

نام : ایمیل یا تلفن همراه :
متن :
تمامی حقوق این پایگاه متعلق به مجتمع فرهنگی پژوهشی سازمان اوقاف و امور خیریه محفوظ می باشد.© 2014 | Designed by weblight